Mes rimtai žiūrime į Jūsų privatumą!

rules

Mes rimtai žiūrime į Jūsų privatumą!

 
 
 

Asmeninė informacija visada yra svarbiausia

Jūsų asmeninė informacija yra konfidenciali ir trečioms šalims niekada nėra perduodama. Mūsų klientams yra perduodami tik konsoliduoti apklausų rezultatai, jie visada analizuojami atskirai nuo Jūsų profilio informacijos (Jūsų profilio informacija niekam nėra perduodama).

Panel.lt internetiniame puslapyje nėra galimybės koreguoti atsakymų, kuriuos pateikėte atsakydami į specifinius/tikslinius klausimus tam tikrų apklausų pabaigoje. Tačiau bet kuriuo metu galite peržiūrėti ar ištrinti šią informaciją savo profilio skiltyje.

Griežtai laikomės visų teisinių reikalavimų

Apklausų metu surinktų ir apdorotų duomenų (Jūsų atsakymų) panaudojimas atitinka visus Lietuvos Respublikos asmens duomenų apsaugos teisės aktus.  Panel.lt renka tik tuos duomenis, į kuriuos Jūs pateikiate atsakymą. Norime priminti, kad asmeninė informacija kaip gyvenamasis adresas (jį pateikiate registruodamiesi prie Panel.lt) yra naudojamas tik dovanėlių siuntimui ir jokiems kitiems tikslams nenaudojamas. Jūsų dalyvavimas apklausose ar buvimas Panel.lt nariu yra visiškai savanoriškas ir Jūs galite atsisakyti dalyvauti konkrečioje apklausoje ar pareikšti norą išsiregistruoti iš Panel.lt bet kuriuo metu. Norstat taip pat laikosi visų ESOMAR (European Society for Opinion and Marketing Research) etikos taisyklių dėl asmens duomenų apsaugos. Jei Jūs pageidaujate gauti daugiau informacijos apie asmens duomenų apsaugą ar kaip yra naudojami vieni ar kiti Jūsų pateikti duomenys, prašome susisiekti su mumis el. pašto adresu support@panel.lt ar per užklausų formą.

Rinkos tyrimai nėra marketingas

Duomenys surinkti per Panel.lt apklausas yra naudojami išskirtinai moksliniais ir rinkos tyrimų tikslais. Jūsų nėra prašoma pirkti kokius nors produktus ar paslaugas, taip pat negausite iš Panel.lt jokių reklaminių žinučių ar laiškų. Su Jūsų sutikimu surinkta informacija taip pat nėra perduodama trečioms šalims.

Slapukai (cookies) ir IP adresai

Panel.lt iš Jūsų kompiuterio ir interneto naršyklės automatiškai gauna ir išaugo informaciją kaip IP adresas, slapukų (cookie) informaciją, techninės ir programinės įrangos techninius duomenis ir naršymo internete istoriją, kuriai Jūs duodate sutikimą. Ši informacija yra naudojama šiems tikslams: pagerinti mūsų paslaugas, atlikti apklausą, daryti technines analizes Norstat vidiniams tikslams. Slapukas - mažas informacinių duomenų failas, įrašytas ir saugojamas kompiuteryje, planšetiniame kompiuteryje ar išmaniajame telefone ir naudojamas lankantis interneto svetainėse. Paprastai slapukuose saugojamas svetainės, kurioje jie buvo sugeneruoti, pavadinimas, jų saugojimo tam tikroje priemonėje trukmė ir unikalus numeris. Panel.lt gali naudoti slapukus tam, kad matuotų naršymo internete aktyvumą: kaip dažnai Jūs prisijungiate prie savo paskyros Panel.lt puslapyje ir pan. Mes nenaudojame slapukų Jūsų asmeninei informacijai (žmonių vardai, el. pašto adresai ir pan.) rinkti. Slapukai gali būti saugojami kietajame diske, tačiau vadinamieji sesijų slapukai yra saugomi lankytojo kompiuteryje, planšetiniame kompiuteryje ar išmaniajame telefone, kol lankytojas neišsiregistruoja, neišeina iš puslapio ar neuždaro žiniatinklio naršyklės. Panel.lt puslapyje mes naudojame slapukus, kurie yra saugojami kietajame diske ir jie nedingsta uždarius naršyklės langą ar išsiregistravus iš paskyros. Slapukai kietajame diske išsaugo tokią informaciją kaip prisijungimas prie Panel.lt, o naršant Panel.lt puslapyje kiekvienas veiksmas yra saugomas kaip sesijinis slapukas, kurie yra ištrinami iš kompiuterio Jums uždarius naršyklę. Slapukų įrašymas/atisakymas gali būti konfigūruojamas Jūsų kompiuteryje ar interneto naršyklėje pagal Jūsų pageidavimus/poreikius. Jei norite pakeisti slapukų nustatymus, juos galite rasti savo naršyklės pagalbos skiltyse arba susisiekti su Jūsų naudojamos naršyklės administratoriumi.

Google Analytics

Panel.lt puslapis naudoja Google Analytics paslaugą, kuri yra teikiama bendrovės Google, Inc. ("Google). Google Analytics naudoja slapukus (mažus tekstinius dokumentus, turinčius unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską), tam kad galėtų įvertinti kaip svetainės lankytojas ja naudojasi. Surinkta informacija apie naudojimąsi svetaine yra perduodama ir saugoma bendrovės Google serveriuose JAV. 

Tuo atveju, jei yra įgalintas IP adreso nuasmeninimas, Jūsų IP adresas indikuos, kurioje Europos Sąjungos ar Europos ekonominės erdvės vietovėje/zonoje Jūs naudojatės svetaine. Pirmiausiai Jūsų IP adreso informacija yra nukreipiama į bendrovės Google serverius ir tada ji yra nuasmeninama. Mūsų svetainėje ši funkcija yra aktyvi ir Google Analytics naudoja tik nuasmenintą IP adreso informaciją. 

Google Analytics šią informaciją naudoja Panel.lt svetainės  naudojimui vertinti, suformuoja ataskaitas apie jos naudojimą, teikia papildomas paslaugas atsižvelgiant į svetainės aktyvumą. 

IP adreso informacija, kuri yra naudojama tik Google Analytics tikslais, nėra susiejama su jokia kita informacija, kuria disponuoja bendrovė Google. Jūs galite atsisakyti naudoti slapukus interneto naršyklės nustatymuose, tačiau jų atsisakymas gali paveikti naudojimąsi šios svetainės funkcijomis. Jūs taip pat galite atsisakyti Google Analytics stebėsenos atsisiųsdami ir įdiegdami papildinį Google Analytics Opt-out Browser Addon Jūsų dabartinei interneto naršyklei: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en.

Google Tag Manager

Google Tag Manager yra Google teikiama paslauga. Google Tag Manager yra platforma / kodo valdymo įrankis. Šis įrankis nerenka jokių asmeninių duomenų, bet kuria žymes, kuriose gali būti Jūsų duomenų. Google Tag Manager tokių duomenų nepasiekia. Jei Jūs išjungsite šią funkciją domeno ar slapuko lygmenyje, su Google Tag Manager sukurtos sekimo žymos išliks.

Naudotojo ID

Asmeninis naudotojo ID (UserID) yra priskiriamas naujiems nariams suvedus kontaktinius duomenis ir sutikus su bendrosiomis sąlygomis ir nuostatais. Šis naudotojo ID (UserID) saugo visus registracijos metu įvestus duomenis. Naudodami ir saugodami šį naudotojo ID (UserID), mes galime vykdyti registracijos procesą, naudodamiesi partnerių paslaugomis, taip pat galime sekti bei matuoti kampanijų bei reklamų ilgalaikį našumą. Tai mums suteikia galimybę nuolatos gerinti mūsų veiklos rezultatus. Jūs sutinkate, kad būtų saugomas ir naudojamas Jūsų naudotojo ID (UserID).