Labdaros ir paramos fondo "Auginame ateitį" padėka

13/12/2018

Mes, labdaros ir paramos fondo „Auginame ateitį“ darbuotojai, labai džiaugiamės, kad Panel.lt nariai prisideda prie mūsų veiklos ir norime su Jumis pasidalinti ką tiksliau šiuo metu darome.

Fondo tikslas yra padėti ir įkvėpti jaunimą susigaudyti moderniųjų technologijų pasaulyje. Nenorime, kad vaikai visą dieną būtų prilipę prie kompiuterių/telefonų ekranų, tačiau norime, kad naujausias technologijas jie suprastų ir mokėtų jomis naudotis. Kalbame, kad artėja laikai, kai vis daugiau žmonių turės turėti bent programavimo pagrindus, kad galėtų atitikti darbo rinkos reikalavimus. Galų gale norime, kad jaunimas apie svarbius dalykus sužinotų nepriverstinai ir per jiems artimas platformas. Pristatome kelis šiuos mūsų tikslus iliustruojančius projektus.

„Išlaisvink savo kūrybiškumą su VR“ projektas skirtas ir kūrybiškumo lavinimui, ir iš pirmo žvilgsnio sudėtingos technologijos dekonstravimui. Per trijų valandų užsiėmimus 4-6 klasių moksleiviai susikonstruoja savo virtualios realybės akinius, sukuria istoriją, naudodami čia pat išmoktus pačius bendriausius programavimo pagrindus susikuria savo virtualios realybės žaidimą, kurį užsiėmimo gale ir išbando. Technologija ir kūrybiškumas gali ir turi eiti koja kojon, nes net ir techniniai sprendimai dažnai reikalauja kūrybiškumo ir inovatyvaus mąstymo.

Kitas projektas „Šimtmečio lobis“ - tai mobilus žaidimas, kurį gali išbandyti bet kuris lietuviškai kalbantis žmogus. Šio žaidimo tikslas - signataro kabinete ieškoti paslėptų Lietuvos istorijos relikvijų, kurias, žinoma, reikia rasti kuo greičiau. Atradus kiekvieną daiktą galima apie jį arba su juo susijusį įvykį sužinoti šiek tiek daugiau - atnaujinti savo istorijos žinias. Ar galima geriau įsisavinti informaciją nei žaidžiant? Žaidimą galima atsisiųsti čia: http://bit.ly/SimtmecioLobis.

Čia tik keli mūsų vykdomi projektai. Kitą kartą daugiau papasakosime apie naujai pradedama bendradarbiavimą su Vilniaus Santariškių vaikų ligonine ir motyvuojantį aktyvų laisvalaikį.

 

Gražių artėjančių švenčių!

Labdaros ir paramos fondas "Auginame ateitį"
Fondo direktorius
Tadas Bojarskas