Naujienos

Labdaros ir paramos fondo "Auginame ateitį" padėka

13/12/2018

Mes, labdaros ir paramos fondo „Auginame ateitį“ darbuotojai, labai džiaugiamės, kad Panel.lt nariai prisideda prie mūsų veiklos ir norime su Jumis pasidalinti ką tiksliau šiuo metu darome.

Fondo tikslas yra padėti ir įkvėpti jaunimą susigaudyti moderniųjų technologijų pasaulyje. Nenorime, kad vaikai visą dieną būtų prilipę prie kompiuterių/telefonų ekranų, tačiau norime, kad naujausias technologijas jie suprastų ir mokėtų jomis naudotis. Kalbame, kad artėja laikai, kai vis daugiau žmonių turės turėti bent programavimo pagrindus, kad galėtų atitikti darbo rinkos reikalavimus. Galų gale norime, kad jaunimas apie svarbius dalykus sužinotų nepriverstinai ir per jiems artimas platformas. Pristatome kelis šiuos mūsų tikslus iliustruojančius projektus.

„Išlaisvink savo kūrybiškumą su VR“ projektas skirtas ir kūrybiškumo lavinimui, ir iš pirmo žvilgsnio sudėtingos technologijos dekonstravimui. Per trijų valandų užsiėmimus 4-6 klasių moksleiviai susikonstruoja savo virtualios realybės akinius, sukuria istoriją, naudodami čia pat išmoktus pačius bendriausius programavimo pagrindus susikuria savo virtualios realybės žaidimą, kurį užsiėmimo gale ir išbando. Technologija ir kūrybiškumas gali ir turi eiti koja kojon, nes net ir techniniai sprendimai dažnai reikalauja kūrybiškumo ir inovatyvaus mąstymo.

Kitas projektas „Šimtmečio lobis“ - tai mobilus žaidimas, kurį gali išbandyti bet kuris lietuviškai kalbantis žmogus. Šio žaidimo tikslas - signataro kabinete ieškoti paslėptų Lietuvos istorijos relikvijų, kurias, žinoma, reikia rasti kuo greičiau. Atradus kiekvieną daiktą galima apie jį arba su juo susijusį įvykį sužinoti šiek tiek daugiau - atnaujinti savo istorijos žinias. Ar galima geriau įsisavinti informaciją nei žaidžiant? Žaidimą galima atsisiųsti čia: http://bit.ly/SimtmecioLobis.

Čia tik keli mūsų vykdomi projektai. Kitą kartą daugiau papasakosime apie naujai pradedama bendradarbiavimą su Vilniaus Santariškių vaikų ligonine ir motyvuojantį aktyvų laisvalaikį.

 

Gražių artėjančių švenčių!

Labdaros ir paramos fondas "Auginame ateitį"
Fondo direktorius
Tadas Bojarskas

Panel.lt ir BDAR

28/05/2018

Sveiki, 

Jūsų asmens duomenis laikome griežtai konfidencialiais, todėl dauguma mūsų procedūrų jau atitiko BDAR (Bendrojo duomenų apsaugos reglamento) reikalavimus dar iki jų įsigaliojimo. Siekiant dar tiksliau apibrėžti kokius asmens duomenis saugome ir tvarkome, pakoregavome tik keletą privatumo politikos punktų. Atnaujintą privatumo politiką galite rasti https://panel.lt/privatumopolitika puslapyje. Primename, kad bet kuriuo metu galite peržiūrėti bei keisti savo asmens duomenis Panel.lt skiltyje “Mano duomenys”. 

 

Pagarbiai, 

Panel.lt komanda

Sistemos atnaujinimo darbai

26/01/2018

Sveiki, 

Siekiant užtikrinti vykdomų apklausų kokybę šių metų sausio 28 dieną nuo 8.00 iki 10.00 val. Lietuvos laiku bus vykdomi sistemos atnaujinimo darbai. Dėl šios priežasties kelias valandas gali neveikti nuorodos į apklausas, kurias gavote į savo elektroninį paštą. Po sistemos atnaujinimo apklausos vėl bus aktyvios. Atsiprašome už galimus nepatogumus. 

 

Pagarbiai, 

Panel.lt komanda

Sveiki sulaukę Euro 2016 futbolo čempionato viktorinos!

13/06/2016

Pirmosios Europos futbolo čempionato 2016 rungtynės įvyks birželio 10 d. Stade de France stadione Paryžiuje. Iš viso dėl taurės rungsis 24 rinktinės ir bus sužaistos 51 rungtynės per keturias čempionato savaites.

Kiek iš viso bus įvarčių? Kiek bus surinkta raudonų kortelių? Ir galiausiai, kas laimės Europos futbolo čempionatą 2016?
Parodykite savo žinias apie futbolą dar iki Euro 2016 futbolo čempionato pradžios.

Viktorinoje dalyvauti galite iki pirmųjų rungtynių birželio 10 d. Laimėtojai bus paskelbti pasibaigus Europos furbolo čempionatui.

Dalyvauti viktorinoje gali visi. Pasitelkę savo žinias ir šiek tiek sėkmės galite laimėti mūsų prizus:

Dalyvaukite ir laimėkite:

Oficialus Adidas Beau Jeu UEFA Euro 2016 varžybų kamuolys
Euro 2016 marškinėliai
Euro 2016 kepuraitė

Linkime visokeriopos sėkmės viktorinoje ir tegul geriausia komanda laimi!

Velykinis žaidimas 2016 - laimėtojai

10/03/2016

Sveiki,
Dėkojame visiems dalyvavusiems Velykinių kiaušinių ieškynėse. Žaidimas jau baigėsi ir dabar laikas laimėtojams!

100 taškų laimėjo Panel.lt nariai:
Aušra S., Vaidas B., Natalja B., Eugenijus V., Violeta A., Vytautas P., Elona M., Akvilina G., Artūras A., Tomas G.
50 taškų laimėjo Panel.lt nariai:
Vytautas K., Petras B., Kristina D., Rūta S., Dalia P., Janina K., Rūta D., Svetlana S., Lukrecija L., Rima S.
25 taškus laimėjo Panel.lt nariai:
Violeta A., Dalia B., Miglė Š., Natalja Č., Edmundas M., Danguolė S., Kristina J., Ieva E., Joana Š., Nadežda Z.

Tai ne paskutinis žaidimas, tad nenusiminkite tie, kurie nelaimėjo.
Kitas artimiausias žaidimas prasidės kartu su Europos futbolo čempionatu. Laukite žinių!

  •  
  • 1 iš 2
  • >>