DUK

 

Taškų panaudojimas

Kaip panaudoti taškus?

Visi Panel.lt nariai už apklausas gauna taškus, kuriuos gali iškeisti į dovanų korteles, loterijos bilietus ar aukoti labdarai surinkus mažiausiai 85 arba 170 taškų. Vieno taško vertė yra 0,06 euro centų.

Taškai už apklausą yra priskiriami iš karto, kai Jūs baigiate pildyti apklausą arba tais atvejais, kai apklausa yra atliekama su mūsų partneriais, taškai priskiriami po tyrimo pabaigos.

Norint panaudoti taškus, prisijunkite prie savo paskyros ir pasirinkite kaip juos norite panaudoti: įsigyti dovanų kortelę, loterijos bilietus ar paaukoti labdarai.

Sukaupti taškai galiojimo termino neturi. Tačiau jei narys tampa nebeaktyvus, jo taškai anuliuojami (plačiau apie tai skaitykite taisyklėse).

Negavau dovanų kortelės. Ką daryti?

Dovanų korteles/loterijos bilietus siunčiame registruotu paštu. Dažnai atsitinka taip, kad gavėjas neatvyksta į pašto skyrių atsiimti korespondencijos ar yra nurodytas netikslus adresas. Prašome įsitikinti, ar tikrai negavote pranešimo iš Lietuvos pašto apie atkeliavusį registruotą laišką. Jei vis tik jo negavote, prašome susisiekti su mumis ir mes mielai Jums padėsime. Norime priminti, jei laiškas nepasiekia gavėjo, jis grįžta pas mus ir, deja, šis procesas užtrunka apie mėnesį ar ilgiau. Todėl prašome kuo tiksliau nurodyti adresą, kuriuo mes galėtume Jums siųsti dovanų korteles ar loterijos bilietus.

Nurodžiau neteisingą/netikslų adresą. Ką daryti?

Jei nurodėte netikslų ar netinkamą adresą, registruotas laiškas su dovanų kortele grįš pas mus. Tada su Jumis mes susisieksime, kad įsitikintumėme, kad pakartotinai dovanų kortelę išsiųsime tiksliu adresu. Todėl prašome visada įsitikinti, kad esate pateikę tikslų ir naujausią adresą registracijos anketoje.

Dovanų korteles/loterijos bilietus siunčiame registruotu paštu. Dažnai atsitinka taip, kad gavėjas neatvyksta į pašto skyrių atsiimti korespondencijos ar yra nurodytas netikslus adresas. Prašome įsitikinti, ar tikrai negavote pranešimo iš Lietuvos pašto apie atkeliavusį registruotą laišką. Jei vis tik jo negavote, prašome susisiekti su mumis ir mes mielai Jums padėsime. Norime priminti, jei laiškas nepasiekia gavėjo, jis grįžta pas mus ir, deja, šis procesas užtrunka apie mėnesį ar ilgiau. Todėl prašome kuo tiksliau nurodyti adresą, kuriuo mes galėtume Jums siųsti dovanų korteles ar loterijos bilietus.

I have just completed a profile. Why haven't I received any bonus points for it?

You automatically receive 8 bonus points as soon as you have completed all six profiles (if you complete all profiles for the first time). It usually takes a few days for the credit to appear in your profile under "My account"

Kada aš gausiu dovanų kortelę ar loterijos bilietus?

Informacija apie Panel.lt narius, kurie užsisakė dovanų korteles ar loterijos bilietus, yra generuojama kartą per savaitę. Idealiu atveju dovanų kortelę ar loterijos bilietus gausite per apytiksliai dvi savaites nuo užsakymo momento, tačiau kartais registruotas laiškas nepasiekia gavėjo ir šis siuntimo procesas gali užtrukti iki mėnesio ar ilgiau.

Visi Panel.lt narių taškai, kurie yra aukojami labdarai, į pasirinktą labdaros organizaciją yra pervedami du kartus per metus.

 

Kodėl mano taškai buvo ištrinti?

Jei 6 mėnesių laikotarpyje nesudalyvausite nei vienoje apklausoje, Jūsų paskyra taps neaktyvi ir bus panaikinti visi sukaupti taškai.

Techninė pagalba

Ką daryti, jei neveikia apklausos nuoroda ar susiduriu su techninėmis problemomis?

Kartais gali atsitikti taip, kad nuoroda į anketą neveikia ar netinkamai atvaizduojamas anketos turinys. Tai gali atsitikti dėl mūsų serverių didelio apkrovimo ar kitų techninių nesklandumų. Tokiu atveju pabandykite perkrauti puslapį naudojantis funkciniu klavišu F5. Jei tai nepadeda, prašome nusikopijuoti anketos nuorodą ir pabandyti ją atidaryti iš naujo toje pačioje ar kitoje naršyklėje.

Jei problema kartojasi, gali būti, kad Jūsų naršyklė yra pasenusios versijos ir Jums ją patartume atsinaujinti. Štai keletas nuorodų naršyklės atnaujinimui :

Atnaujinti naršyklę

Atnaujinti Flashplayer

Aktyvuoti Firefox Javascript

Aktyvuoti Internet Explorer Javascript.

Jei vis tiek susiduriate su techninėmis problemomis, prašome susisiekti su mūsų pagalba ir mes pabandysime išspręsti susidariusią problemą.

Negaliu užpildyti registracijos anketos ar apklausos, nes nėra "Pirmyn" mygtuko

Pabandykite perkrauti puslapį (funkcinis klavišas F5) arba sumažinti ekraną (vienu metu paspauskite CTRL ir pelės ratuku didinkite/mažinkite ekraną). Pabandykite grįžti į ankstesnį puslapį (Backspace klavišas). Jei tai nepadeda, prašome uždaryti naršyklės langą ir prisijungti iš naujo.

Pildant apklausą ar registracijos anketą užstrigo naršyklė.

Tikėtina, kad mūsų serveris šiuo metu yra itin apkrautas. Prašome pabandyti jungtis iš naujo: atnaujinkite naršyklės langą (spauskite funkcinį klavišą F5), pabandykite grįžti į ankstesnį puslapį (spaukite klavišą Backspace). Jei tai nepadeda, prašome uždaryti ir atidaryti iš naujo naršyklės langą.

Gavau žinutę, kad reikia įdiegti Javascript

Java yra programavimo kalba, kuri leidžia programoms dirbti nepriklausomai nuo procesoriaus tipo ar operacinės sistemos (toliau OS). Programos parašytos Java kalba gali veikti šiose OS: Windows, UNIX, Linux ir pan. Kai kurios šios svetainės programos/funkcijos yra parašytos Java kalba, todėl Jums reikės įsidiegti Javascript (programavimo kalba naudojama internetinių puslapių interaktyvumo realizacijai). Nuoroda į instrukcijas:

Aktyvuoti Javascript Firefox naršyklėje
Aktyvuoti Javascript Internet Explorer naršyklėje

Gaunu žinutes: "An internal application error has occured..." arba "Internal Server Error 500".

Tikėtina, kad mūsų serveris šiuo metu yra itin apkrautas. Prašome pabandyti jungtis iš naujo: atnaujinkite naršyklės langą (spauskite funkcinį klavišą F5), pabandykite grįžti į ankstesnį puslapį (spaukite klavišą Backspace). Jei tai nepadeda, prašome uždaryti ir atidaryti iš naujo naršyklės langą.

Mane automatiškai atjungia iš mano paskyros, kai naršau Panel.lt puslapyje

Prašome patikrinti ar Jūs esate prisijungę prie Panel.lt tik vienoje naršyklėje. Atsijunkite nuo savo paskyros visuose puslapiuose, išjunkite ir įjunkite naršyklės langą, pabandykite prisijungti iš naujo tik viename naršyklės puslapyje. Jei Jums vis tiek nepavyksta prisijungti, prašome susisiekti su mumis per kontaktų formą ir nurodyti problemą su kuria susiduriate, naršyklės tipą ir ar pas Jus yra įdiegta ugniasienė.

Narystė

Koks mano prisijungimas prie Panel.lt?

Jūsų prisijungimas yra Jūsų el. pašto adresas, kuriuo prisiregistravote Panel.lt (išskyrus tuos atvejus, jei savo paskyroje nurodėte kitą ar pakeitėte el. pašto adresą). Jei Jūs neprisimenate savo prisijungimo, rašykite mums adresu support@panel.lt ir mes Jums padėsime.

Kaip nutraukti narystę Panel.lt?

Narystė Panel.lt yra visiškai savanoriška ir neįpareigojanti ir ją nutraukti galite bet kuriuo metu. Kai prisijungiate prie savo paskyros, narystę galite nutraukti pasirinkdami meniu juostoje "Mano Panel.lt" kategoriją "Mano duomenys". Atminkite, kad nutraukus narystę visi Jūsų duomenys, taip pat ir surinkti taškai, bus ištrinami ir anuliuojami bei nebus galimybės iš naujo prisiregistruoti prie Panel.lt.

Kaip pakeisti informaciją apie save?

Pasikeitė Jūsų adresas? Pasikeitė pavardė? O gal pasikeitė el. pašto adresas? Jokių problemų, tik prisijunkite prie savo Panel.lt paskyros ir eikite į meniu "Mano Panel.lt" kategoriją "Mano profilis" ir atnaujinkite savo informaciją.

Jeigu pamiršau savo prisijungimo slaptažodį?

Jei pamiršote savo slaptažodį, Jums reiks pateikti el. pašto adresą, kuriuo Jūs gaunate iš mūsų pakvietimus į internetines apklausas. Naujo slaptažodžio užsakymo formą galite rasti šioje nuorodoje.
Jei Jūs vis negaunate laiško su naujo slaptažodžio instrukcijomis, prašome pasitikrinti JUNK aplanką savo el. pašto paskyroje.


Atkreipkite dėmesį, kad...
... į savo el. pašto dėžutę Jūs gausite ne naują slaptažodį, bet nuorodą, kur Jūs galėsite susikurti naują slaptažodį patys, kurį žinosite tik Jūs.
Jei gauta nuoroda neveikia, nukopijuokite ją ir įklijuokite į interneto naršyklės adresų juostą.

Kas gali tapti Panel.lt nariu?

Panel.lt nariu tapti galima gavus iš mūsų pakvietimą el. laišku. Būtent toks prisiregistravimas yra pagrįstas metodologiniais rinkos tyrimų principais. Pagrindinės taisyklės norint tapti Panel.lt nariu yra Jūsų amžius (turite būti 15 metų ar vyresnis asmuo) bei gyventi Lietuvos Respublikoje.

Ką reiškia tapti Panel.lt nariu?

Panel.lt narys sutinka gauti el. laiškus su kvietimu dalyvauti internetinėse apklausose, taip pat ir grupinėse diskusijose ar pagilintuose interviu. El. laiškuose mes pateikiame internetinę nuorodą į apklausą, kurioje mes kviečiame dalyvauti internetinėse apklausose. Jūs galite dalyvauti (ar atsisakyti dalyvauti) Jums patogiu metu ar vietoje. Kviečiant į grupines diskusijas ar pagilintus interviu, mes užduosime keletą atrankinių klausimų (atsiųsdami el. laišką su internetine nuoroda) ir Jūs norėsite bei tiksite organizuojamai grupinei diskusijai ar pagilintam interviu, mes Jus pakviesime į tolesnius tyrimo etapus. Šiose diskusijose ir interviu Jūs dalyvaujate visiškai savanoriškai kaip ir internetinėse apklausose.

Apklausos

Ar aš gausiu taškus, jei nutraukiau apklausos pildymą?

Respondentai, kurie nutraukia apklausą ar jos nebaigia, deja, taškų negauna už tokią apklausą. Taškai yra skiriami už pilnai užpildytą anketą. Kiek taškų jau yra sukaupta galite pasitikrinti savo paskyroje. Išimtinais atvejais mes informuojame apie tyrimo tikslinę grupę iš anksto, ir tai yra daroma tais atvejais, kai tyrimo tikslinė grupė yra itin siaura. Ar Jūs patenkate į tyrimo tikslinę grupę, mes galime sužinoti tikuždavus tam tikrus atrankinius klausimus. Atsakę į šiuos klausimus Jūs arba tęsiate apklausą ir gaunate taškus arba apklausa būna labai trumpa ir Jums skiriame vieną paskatinamąjį tašką.

 

Kaip yra atliekamos internetinės apklausos?

Panel.lt išskirtinai vykdo tik internetines apklausas. Kaip Panel.lt narys Jūs galite pats/pati spręsti ar dalyvauti apklausoje ir kada bei kur tai daryti, tol kol turite prieigą prie interneto. Dalyvavimas internetiniuose tyrimuose vyksta taip: Jūs gaunate iš mūsų el. laišką su kvietimu dalyvauti apklausoje. Kvietime visada būna nurodyta kiek taškų gausite už pilnai užpildytą apklausą, taip pat būna pateikta ir nuoroda į anketą - spauskite ant nuorodos, užpildykite apklausą ir taškai jau Jūsų!

Kokia man nauda iš apklausų pildymo?

Kviesdami el. laišku dalyvauti apklausoje, mes visada nurodome apklausos trukmę minutėmis bei skiriamų taškų skaičių. Taškai priskiriami yra iš karto, kai baigiate pildyti anketą arba tais atvejais, kai apklausą atliekame kartu su savo partneriais - tyrimui pasibaigus.

Kiek dažnai gausiu pakvietimus dalyvauti internetinėse apklausose?

Jūsų nuomonė tiek mūsų, tiek tyrimo užsakovų yra itin vertinama, todėl ją norime išgirsti kuo dažniau. Idealiu atveju Jūs gaunate pakvietimą dalyvauti apklausoje kartą per savaitę. Mes savo ruožtu stengiamės tai daryti reguliariai, tačiau tai ne visada pavyksta (kartais gaunate kelis pakvietimus kas kelias dienas, o kartais gaunate ir kas kelias savaites ar mėnesius).

Kodėl manęs nuolat klausia amžiaus, lyties ir kitų pasikartojančių klausimų?

Kiekvienoje apklausoje mes klausiame Jūsų amžiaus, lyties, gyvenamosios vietos, dažnu atveju ir pajamų bei kitos informacijos. Iš vienos pusės, mes norime įsitikinti, kad asmuo pildantis apklausą yra tas pats asmuo, kuriam siuntėme pakvietimą. Iš kitos pusės, mes naudojame tik tuos duomenis, kuriuos pateikėte konkrečioje apklausoje. Registracijos anketoje pateikti duomenys leidžia mums tiksliau daryti atranką, kam siųsti pakvietimus ir kam jų geriau nesiųsti, pvz. apklausai yra reikalingi Vilniečiai, tai savaime suprantama, kad Kauniečiams kvietimo į tokią apklausą nesiųsime.

Ką reiškia žinutė, kad aš nepriklausau tikslinei grupei?

Kai kuriose apklausose užsakovo tikslinė grupė yra itin siaura, todėl norint išsiaiškinti ar Jūs atitinkate apklausos atrankinius kriterijus, užduodame keletą klausimų, pvz., motociklų gamintojas, kuris nori išsiaiškinti, ko klientai tikisi iš jų gaminamų motociklų, domėsis tais respondentais, kurie turi motociklą.

Ką reiškia žinutė, kad jau surinkome visus reikalingus atsakymus?

Kai kuriose apklausose mums yra reikaingas ribotas kiekis respondentų. Kai mes surenkame tam tikro skaičiaus respondentų atakymus, apklausą uždarome ir joje dalyvauti nebegalima.

Duomenų saugumas ir privatumas

Ar Panel.lt naudoja slapukus (cookies)?

Mes galime saugoti slapukus, kai Jūs apsilankote Panel.lt svetainėje. Tai padeda mums identifikuoti Jūsų kompiuterį Jums apsilankius mūsų svetainėje. Dauguma interneto naršyklių yra sukurtos automatiškai priimti slapukus. Slapukų informacija yra susijusi su tokiais techniniais parametrais kaip IP adresas, Jūsų vizito mūsų svetainėje data ir laikas ir informacija, kuriuose svetainės puslapiuose lankėtės. Mes renkiame šią informaciją, nes norime žinoti, kurie svetainės puslapiai yra Jums aktualiausi, slapukų informacija renka mūsų svetainės lankomumo statistiką. Jūs galite pakeisti savo naršyklės nustatymus bei gauti pranešimus kada Jūsų kompiuteryje yra naudojami slapukai ir jei pageidaujate - jų atsisakyti. Vis dėl to, slapukai gali supaprastinti naršymą mūsų svetainėje ir nerodyti visų Jums neaktualių puslapių, nenaudoti visų galimų funkcijų, kurios Jums neaktualios.

Jei užpildžiau tik dalį anketos, ar mano atsakymai bus naudojami analizėje?

Deja, Jūsų atsakymų negalėsime panaudoti, jei atsakėte ne į visus klausimus, nes analizei yra reikalingas kuo pilnesni atsakymai. Tokiu atveju už pradėtą ir nebaigtą anketą negalėsime skirti ir taškų.